International Business Friends

Your Business is under our care

Get Adobe Flash player

Rachunek Bankowy dla firmy typu LTD w Polsce

2. Rachunek bankowy dla Firmy typu LTD w Polsce.

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc przy założeniu rachunku bankowego dla Firmy typu LTD w Polsce, w przedstawicielstwie międzynarodowego banku mającego oddziały w większości dużych i średnich miast w Polsce (korzystanie z bankomatów i wpłatomatów bez dodatkowych opłat i limitów wypłat), przy zachowaniu minimum formalności i bez dodatkowych opłat na rzecz banku. Miesięczny koszt utrzymania rachunku wraz z kartą debetową wynosi od 50 PLN do 150 PLN (w zależności od ilości uruchomionych subkont walutowych).      

W praktyce biznesowej okazało się, że największym problemem dla nowopowstałej Firmy typu LTD jest założenie rachunku bankowego w Polsce. Kilka przedstawicielstw banków zagranicznych w Polsce świadczyło takie usługi, ale z uwagi na fakt, iż część powstałych spółek nie uruchamiało przez kilka lat swojej działalności i pozostało w stanie "uśpienia" (dormant company), wiekszość z banków wycofała się z tej usługi, albo żąda przy założeniu konta sporej opłaty (np. 1 000 zł).

Po długich negocjacjach z wieloma bankami, udało się nam wypracować skuteczną współpracę z przedstawicielstwem w Polsce dużego międzynarodowego banku i pomagamy Państwu w założeniu wielowalutowego (PLN, GBP, USD, Euro) rachunku bankowego w Polsce, który umożliwia przeprowadzanie operacji finansowych w Polsce i na całym świecie, a także posiada kartę debetową i  dobrze działającą aplikację na smartfona.

Do założenia rachunku wystarczy dostarczyć nam e-mailem skan (w PDF) dowodów osobistych udziałowców spółki (shareholder), członków zarządu (director) i pełnomocników (secretary). Proces zakładania konta i weryfikacji danych trwa na ogół do 7 dni (takie rachunki bankowe podlegają szczególnej weryfikacji przy zakładaniu), chociaż może się przeciągnąć czasem do 14 dni. Państwa kontakt z bankiem ogranicza się tylko do jednorazowej wizyty i podpisania wszystkich dokumentów.     

Koszt pomocy przy zakładaniu rachunku bankowego w Polsce dla Państwa jest wliczony w koszt świadczonej przez nas usługi rejestracji firmy typu LTD.

Dla działających już firm typu LTD usługa ta jest dostępna za osobną opłatą. 


Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

 Kontakt 

Powrót na stronę Usług dodatkowych dla Firm

 Usługi All rights reserwed. Powered by International Business Friends LTD uk.24.info.