International Business Friends

Your Business is under our care

Get Adobe Flash player

Rachunek bankowy dla Firmy typu LTD w UK

3. Rachunek bankowy dla Firmy typu LTD w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy Państwu pomoc przy założeniu bezpłatnego rachunku bankowego dla Firmy typu LTD w Wielkiej Brytanii, w międzynarodowej instytucji finansowej posiadającej siedzibę w UK i licencję bankową, bez konieczności wizyty w Wielkiej Brytanii.  

W praktyce biznesowej okazało się, że ogromnym problemem dla nowopowstałej Firmy typu LTD jest założenie rachunku bankowego w Wielkiej Brytanii w jednym z tradycyjnych banków angielskich (np. Barclays, Lloyds, notabene oba założone w XVIII wieku przez Kwakrów), nie tylko zresztą dla firm, których właściciel i dyrektor nie mieszka w UK, a np. w Polsce, ale także dla obywateli brytyjskich. Dlatego wiele nowopowstałych spółek typu LTD w Wielkiej Brytanii nie korzysta z rachunku firmowego, ale z konta udziałowca lub dyrektora, co podważa ich wiarygodność w obrocie handlowym, a także utrudnia prowadzenie księgowości. Tradycyjne banki angielskie są niestety dużo mniej przyjazne niż banki polskie i piętrzą wiele trudności przy zakładaniu rachunków bankowych. Ponadto takie rachunki bankowe, jak już się je udaje założyć po wielu trudach, sa niestety płatne.

Po wielu poszukiwaniach i testowaniu wielu produktów bankowych, znaleźliśmy dla Państwa instytucję finansową, która oferuje: 

a) bezpłatny wielowalutowy rachunek bankowy (GBP, USD, Euro, PLN i inne waluty do wyboru),

b) przyjazną aplikację do obsługi rachunku bankowego na smartfona,

c) bezpłatną debetową kartę bankomatową, wysyłaną w ciągu 14 na adres w Polsce,

d) bezpłatną debetową kartę wirtualną, którą można zintegrować z Google Pay,

e) numer konta w standardzie brytyjskim (sort code i account number),

f) numer konta w standardzie europejskim (IBAN).     

Do założenia rachunku wystarczy dostarczyć nam e-mailem skan (w PDF) dowodów osobistych udziałowców spółki (shareholder), członków zarządu (director) i pełnomocników (secretary) oraz dokument potwierdzający adres operacyjny w Polsce (może być np. rachunek za gaz lub prąd z prywatnego mieszkania, wyciąg z banku z adresem zamieszkania), a także Firma musi posiadać stronę internetową.  

Proces zakładania konta i weryfikacji danych trwa na ogół 7 dni, chociaż może się przeciągnąć czasem do 14 dni. 

Państwa kontakt z bankiem ogranicza się tylko do założenia w nim najpierw bezpłatnego konta osobistego (przez smartfona), co jest bardzo proste i trwa około 1 h.  

Nie ma konieczności wizyty w UK dla założenia brytyjskiego rachunku bankowego.     

Koszt pomocy przy zakładaniu rachunku bankowego w UK dla Państwa jest wliczony w koszt świadczonej przez nas usługi rejestracji firmy typu LTD.

Dla działających już firm typu LTD usługa ta jest dostępna za osobną opłatą. 


Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

 Kontakt 

Powrót na stronę Usług dodatkowych dla Firm

 Usługi 


Polecamy według naszego doświadczenia najlepszy bezpłatny międzynarodowy wielowalutowy rachunek bankowy dla Polaków


REVOLUT    


All rights reserwed. Powered by International Business Friends LTD uk.24.info.