International Business Friends

Your Business is under our care

Get Adobe Flash player

strona internetowa dla firmy typu LTD

5. Dwujęzyczna (PL - ENG) strona internetowa Firmy.

Oferujemy Państwu szybkie wykonanie (do 7 dni) strony internetowej Firmy, niedrogiej w utrzymaniu i umożliwiającej szybką aktualizację (do 48 h), w aplikacji, która zapewnia dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.     

Usługa obejmuje: 

a) szybkie wykonanie (do 7 dni) podstawowej strony internetowej (do 4 podstron) w aplikacji, która zapewnia dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce Google,

b) adres internetowy z rozszerzeniem uk24.info (np. twojafirma.uk24.info), bezpłatnie za 1 rok, 

c) szybki serwer, bezpłatnie za 1 rok, 

d) opracowanie listy słów kluczowych, które ułatwiają wyszukiwanie strony w internecie, a także przyspieszają pozycjonowanie strony w wyszukiwarce Google,

e) szybką aktualizację strony internetowej (do 48 h),

f) niskie roczne koszty utrzymania strony - 300 PLN / 60 GBP (płatne rocznie od 2 roku, w tym koszt adresu internetowego z rozszerzeniem uk24.info, koszt utrzymania serwera i koszt jednej aktualizacji strony internetowej na rok).

Cena w/w usługi jest wliczona w koszt świadczonej przez nas usługi rejestracji firmy LTD w pakiecie rozszerzonym 'LTD Registration Plus'.

Dla działających już Firm typu LTD usługa ta jest dostępna za osobną opłatą w wysokości 900 PLN / 180 GBP.

Istnieje także możliwość rejestracji strony pod brytyjską domeną z rozszerzeniem ".co.uk" (najpopularniejsze rozszerzenie domen brytyjskich), domeną unijną ".ue" (najpopularniejsze rozszerzenie domen europejskich) lub domenami globalnymi np. ".info", ".com", lecz wiąże się to z dodatkowymi opłatami w wysokości 300 PLN / 60 GBP rocznie. 

Oferujemy również profesjonalną skrzynkę e-mail z adresem 'uk24.info' (np. twojafirma@uk24.info), z możliwością błyskawicznego przekierowania na osobiste adresy e-mail, za dodatkową opłatą w wysokości 200 PLN / 40 GBP rocznie.


Uwaga ! Posiadanie strony internetowej jest niezbędne do założenia bezplatnego rachunku bankowego dla firmy typu LTD w Wielkiej Brytanii. 


Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

 Kontakt 

Powrót na stronę Usług dodatkowych dla Firm

 Usługi All rights reserwed. Powered by International Business Friends LTD uk.24.info.