International Business Friends

Your Business is under our care

Get Adobe Flash player

USŁUGI Dodatkowe dla Firm TYPU LTD

1. Międzynarodowy inkubator przedsiębiorczości.

Usługę tę uruchomiliśmy specjalnie dla Państwa, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem w niedalekiej przyszłości działalności jako Firma typu LTD, ale na razie mają pilną potrzebę dokonania jednej lub kilku transakcji międzynarodowych i potrzebują do tego firmy międzynarodowej.

Chcesz wiedzieć więcej

Read More


2. Rachunek bankowy dla Firmy typu LTD w Polsce.

Oferujemy Państwu kompleksową pomoc przy założeniu rachunku bankowego dla Firmy typu LTD w Polsce, w przedstawicielstwie międzynarodowego banku mającego oddziały w większości dużych i średnich miast w Polsce, przy zachowaniu minimum formalności i bez dodatkowych opłat na rzecz banku.  

Chcesz wiedzieć więcej

Read More


3. Rachunek bankowy dla Firmy typu LTD w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy Państwu pomoc przy założeniu bezpłatnego rachunku bankowego dla Firmy typu LTD w Wielkiej Brytanii, w międzynarodowej instytucji finansowej posiadającej siedzibę w UK i licencję bankową, bez konieczności wizyty w Wielkiej Brytanii.  

Chcesz wiedzieć więcej

Read More

  

4. Angielskie numery telefonów komórkowych dla Firmy typu LTD.

Udostępniamy 2 angielskie numery telefonów komórkowych (w najlepszej, według naszego wieloletniego doświadczenia, sieci międzynarodowej), które pozwolą Państwa klientom w UK dzwonić do Państwa, a Państwu pozwolą odbierać rozmowy na terenie Polski i całej unii Europejskiej (roaming UE) oraz na całym świecie.

Chcesz wiedzieć więcej

Read More

 

5. Dwujęzyczna (PL - ENG) strona internetowa Firmy.

Oferujemy Państwu szybkie wykonanie (do 7 dni) strony internetowej Firmy, niedrogiej w utrzymaniu i umożliwiającej szybką aktualizację (do 48 h), w aplikacji, która zapewnia dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.     

Chcesz wiedzieć więcej

Read More

  

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami

 Kontakt 

Powrót na stronę główną

 HomeAll rights reserwed. Powered by International Business Friends LTD uk.24.info.